Spotkanie nauczycieli bibliotekarzy

W dniu 9 listopada 2011 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie zespołu samokształceniowego nauczycieli bibliotekarzy.

W spotkaniu uczestniczyło 39 nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych z Białej Podlaskiej i regionu bialskiego. Jednym z tematów szkoleniowych jaki zaproponowaliśmy uczestnikom było Skontrum w bibliotece, które omówiła Anna Denkiewicz kierownik Wydziału Gromadzenia i Opracowania Zbiorów Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Tamat Nauczyciel bibliotekarz a projekty edukacyjne w gimnazjum zaprezentowały koleżanki Krystyna Orluk i Maria Denko z Wydziału Informacyjno -Bibliograficznego i Czytelni. Spotkanie spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników. W trakcie spotkania omówiono bieżące sprawy związane z pracą w bibliotece szkolnej. Cieszy nas fakt, że wśród osób, które systematycznie uczestniczą w naszych spotkaniach, pojawiły się też "nowe twarze". Wszystkim nauczycielom bibliotekarzom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne spotkania.

Konkursy przedmiotowe 2018/2019