Zapraszamy na spotkanie "Nowe technologie narzędziem motywacji czytelnictwa"

W roku szkolnym 2016/2017 proponujemy spotkania w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Temat sieci: Jak zachęcić uczniów do czytania książek?

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach sieci, które odbędzie się w dniu 24 listopada 2016r. o godz. 1000 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8. Tematyka spotkania: Nowe technologie narzędziem motywacji czytelnictwa.

Prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub pisemne udziału w spotkaniu.
Kontakt: Anna Denkiewicz
tel. 83 343 32 37, w.27