Z Koziołkiem Matołkiem w świat

Sześciolatki uczestniczyły w spotkaniu czytelniczym z Izabelą Kłusek pt. "Z Koziołkiem Matołkiem w świat" zorganizowanym przez naszą bibliotekę w dniu 22.11.2016 r.

Na początku dzieci wysłuchały przygód Koziołka Matołka, ulubionej książki Pani Izabeli. Autorka w niezwykle ciekawy sposób zachęcała przedszkolaków do sięgania po książki i odwiedzania biblioteki. Pogodne, pełne humoru wiersze i opowiadania autorki bardzo podobały się dzieciom. W spotkaniu uczestniczyły sześciolatki z Przedszkola nr 6 i nr 7, Niepublicznego Przedszkola im. Przyjaciół Kubusia Puchatka oraz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej. Dzieci odwiedzający naszą bibliotekę z rodzicami mają możliwość wypożyczania książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Dziękujemy dzieciom za obecność, a Pani Izabeli za niezwykle ciekawe spotkanie.

image1 image1
image2 image2