Współpraca z nauczycielami bibliotekarzami Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim

W dniu 15 grudnia 2016 r. na zaproszenie nauczycieli bibliotekarzy Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim prowadziliśmy zajęcia dla uczniów klas V.

Tematyka zajęć Afrykańska przygoda Henryka Sienkiewicza, Polscy nobliści- Sienkiewicz, wiązała się z podsumowaniem obchodów Roku Sienkiewicza w szkole. Zajęcia edukacyjne wzbogaciły wiedzę uczniów na temat życia i twórczości Henryka Sienkiewicza oraz genezy powstania powieści W pustyni i w puszczy. Na spotkaniu zaprezentowano też książki zakupione do biblioteki w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

image1 image1
image2 image2