Zapraszamy na warsztaty "Grafika i aplikacje inernetowe w pracy nauczyciela bibliotekarza"

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na warsztaty Grafika i aplikacje internetowe w pracy nauczyciela bibliotekarza, które odbędą się w dniu 24 lutego 2017 r. w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego.

Warsztaty odbędą się w dwóch grupach do wyboru: I grupa  w godz. 11.30- 13.00,  lub II grupa w  godz. 13.15- 14.45 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8.

Warsztaty organizowane są nieodpłatnie. Uczestnicy spotkania otrzymają potwierdzenia udziału w warsztatach.

Proszę o telefoniczne lub pisemne potwierdzenie udziału wraz z podaniem grupy warsztatowej. Ilość miejsc ograniczona.

Kontakt:  Anna Denkiewicz
tel. 83 343 32 37, w. 27