Spotkanie z nauczycielami Przedszkola nr 15 w Białej Podlaskiej

W dniu 16 lutego 2017r. nauczyciele bibliotekarze z naszej biblioteki uczestniczyli w spotkaniu z nauczycielami Przedszkola Samorządowego nr 15 w Białej Podlaskiej.

Podczas spotkania zaprezentowana została oferta biblioteki na drugi semestr roku szkolnego 2016/2017 oraz przybliżono nauczycielom przedszkola różne pozycje książkowe, które warto czytać dzieciom.
Ponadto nauczyciele mieli możliwość zapoznania się i wypożyczenia najnowszych zbiorów biblioteki, przydatnych w ich codziennej pracy z dziećmi.
Spotkanie spotkało się z pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem ze strony dyrekcji i nauczycieli przedszkola.

image1 image1
image2 image2