Byliśmy z fantastyką w Radzyniu Podlaskim

Na zaproszenie dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radzyniu Podlaskiej, Grażyny Kratiuk w dniu 22 lutego 2017r., w lokalu biblioteki odbył się wykład „Fantastyka - nowe światy w literaturze i sztuce”.

Słuchaczami wykładu były bibliotekarki MBP oraz powiatu. Wykład poprowadziła Dorota Bojarczuk-Dziurda nauczyciel bibliotekarz z Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Wykorzystano prezentację multimedialną oraz elementy wystawy. Temat spotkał się z dużym zainteresowaniem. Na zakończenie spotkania uczestnicy podzielili się uwagami dotyczącymi poczytności literatury fantastycznej w swoich placówkach.