Rola rodziny w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych dzieci- spotkanie w Przedszkolu nr 15

W dniu 28.02.2017 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu z rodzicami dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Białej Podlaskiej.

Podczas wizyty przybliżyliśmy rodzicom temat Rola rodziny w rozwijaniu zainteresowań czytelniczych dzieci. Rodzice poznali zalety czytania, dowiedzieli się jakie książki mogą czytać dzieciom w wieku przedszkolnym.

Rodzice, którzy czytają książki i czasopisma, wypożyczają lub kupują swoim dzieciom książeczki do czytania, podejmują dyskusje nad ich treścią, pomagają w gromadzeniu biblioteczki przyczyniają się do rozwijania zainteresowań czytelniczych.

Dziękujemy za zaproszenie.

image1 image1