Konferencja - Cała szkoła czyta

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Oddział w Białej Podlaskiej oraz Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszają nauczycieli na konferencję - Cała szkoła czyta.

w dniu 15 marca 2017r. (środa) o godz. 14.00 w Ośrodku LSCDN w Białej Podlaskiej ul. Kolejowa 8.

Konferencja organizowana jest w ramach realizacji jednego z kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2016/2017:

Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci i młodzieży.

Zapraszamy nauczycieli różnych specjalności, ponieważ poruszane problemy zainteresują nie tylko polonistów i bibliotekarzy.
Uczestnicy spotkania otrzymają zaświadczenia o udziale w konferencji.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 marca 2017 r.

Przewidywany czas spotkania: 2 godziny.

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.