Język angielski dla nauczycieli przedszkoli - polecamy

PDF Drukuj Email
1449 odslon

English with Little Ant : język angielski dla przedszkolaków : pierwszy rok nauki

Sygnatura: DT 962

W podręczniku zostały zamieszczone scenariusze zajęć z propozycjami słów i zwrotów w języku angielskim wraz z komentarzami oraz wskazówkami dla nauczyciela. Do każdej lekcji została przygotowana wersja lektorska tekstów angielskich, która ma umożliwić nauczycielowi łatwiejsze przygotowanie się do zajęć - nagranie to znajduje się na osobnej płycie dołączonej do publikacji.

 

 

 

 

 

The good start method for English : Metoda Dobrego Startu we wspomaganiu rozwoju i uczeniu się dzieci rozpoczynających naukę języka angielskiego : podręcznik

Sygnatura: DT 972

The Good Start Method for English (GSM) - najnowszy program Metody Dobrego Startu oferuje nową metodę nauczania języka angielskiego przeznaczoną dla małych dzieci. Jak każdy program MDS, zapewnia wspomaganie rozwoju psychicznego (poznawczego, językowego, intelektualnego) i ruchowego, co podnosi gotowość uczenia się, a tym samym zwiększa jego skuteczność. Program obejmuje podręcznik (wraz ze scenariuszami zajęć w języku angielskim), teczkę z materiałami oraz 2 płyty CD.

 

 

 

 


Mała Akademia Smoka Bazyla : easy English : scenariusze zajęć z języka angielskiego dla przedszkolaków

Sygnatura: 1020

W podręczniku zostały zamieszczone scenariusze zajęć z propozycjami słów i zwrotów w języku angielskim wraz z komentarzami oraz wskazówkami dla nauczyciela. Ponadto publikacja zawiera pomysłowe gry i zabawy.  Znajdujące się na płycie materiały przeznaczone są do wykorzystania podczas zajęć i zabaw wprowadzających podstawowe słownictwo angielskie z następujących zakresów tematycznych: zabawki, kolory i liczby, zwierzęta, owoce i warzywa, części ciała, dom. Płyta zawiera m.in.: sylwetkę Smoka Bazyla, karty ilustracyjne do wprowadzanego słownictwa, kolorowani, gry memo i bingo, szablony do wycinania i wyklejania.

 

 

 


 

28 zabaw muzycznych : piosenki i scenariusze zajęć wspomagające naukę języka angielskiego oraz rozwój koordynacji ruchowo-słuchowej

Sygnatura: 1041

Nagrania i scenariusze zabaw zostały stworzone na podstawie prac Barbary Sher, której warsztaty i publikacje traktujące o roli zabawy są cenione przez czytelników na całym świecie. Książeczka prezentuje aktywne zabawy dla dzieci w wieku 3-8 lat o charakterze interaktywnym. Można je zaadaptować tak, że każdy, niezależnie od zdolności, będzie mógł się bawić. Nie istnieją tu dobre i złe odpowiedzi. Do książki dołączono 2 płyty CD na których jest dwadzieścia osiem piosenek.

 

 

 

 


 

My First Little Songs : piosenki i zabawy wspomagające naukę języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym

Sygnatura: DT 1059

Publikacja składa się z książki i dwóch płyt, na których znajdują się piosenki w języku angielskim przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. W książce, oprócz zapisów nutowych i tekstów piosenek, Czytelnik znajdzie propozycje zabaw, dzięki którym przedszkolaki mają szansę "osłuchania się" z językiem obcym. Tematyka piosenek dotyczy czterech pór roku oraz zawiera piosenki na różne okazje, które mogą być wykorzystywane na zajęciach powiązanych tematycznie z utworem, oraz niezależnie od realizowanego tematu. Ilustrowanie treści ruchem i gestem pomaga w rozumieniu nowego słownictwa. Zrytmizowane teksty i melodia sprzyjają szybkiemu opanowaniu nowych słów, a nawet całych wyrażeń.

 


Angielski dla dzieci

 

Sygnatura: CD-R 1794

Zestaw trzech programów komputerowych uczących podstaw języka angielskiego. Każdy z trzech programów zawiera szereg gier i zabaw językowych za pomocą których dzieci łatwo i szybko poznają nowe słówka, zwroty i ich prawidłową wymowę. Słownictwo zawarte w programach zostało dobrane tak, by obejmować podstawowe słówka i zwroty od których należy rozpoczynać naukę języka angielskiego. Zakres obejmuje, liczby, kolory, członków rodziny, kształty, pożywienie, zwierzęta, rzeczy, otoczenie, ubiory, części ciała, urządzenia itp. Dodatkowo poszczególne programy zawierają multimedialny słowniczek, dzięki któremu dziecko może poznać znaczenie wielu wyrazów i nauczyć się prawidłowej wymowy. Tytuły poszczególnych części serii to: Ja i moja rodzina, Mój dom i okolica, Świat wokół nas.

 

 


 

Angielski - to proste!

Sygnatura: CD-R 1795

"Angielski - to proste!" jest multimedialną grą językową. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 7-13 lat. Dzięki pomocy popularnych bajkowych bohaterów, dzieci łatwo poznają niezbędne słowa, zwroty oraz ich prawidłową wymowę. Grając w gry i rozwiązując ćwiczenia językowe szybko i bez trudu zwiększają znajomość języka angielskiego.
W każdej chwili mają do dyspozycji słownik zawierający wszystkie potrzebne słowa wraz z ich prawidłową wymową. Dzięki wbudowanym w programy zadaniom dziecko sprawdza swoje umiejętności i jest motywowane do dalszej pracy.

 

 

 


 

Piosenki dla przedszkolaka. 11, Angielskie przeboje

Sygnatura: DT 1096

Publikacja zawiera następujace piosenki: Alphabet Song, Old MacDonald, Itsy Bitsy Spider, We Wish You a Merry Christmas, If You`re Happy and You Know It, Head and Shoulders, Jingle Bells, A Magic Toy Box, What I Like, The World Is Full of Colours.

 

 

 

 


 

Angielski dla dzieci : 7 diamentów : wciągająca gra edukacyjna

Sygnatura: CD-R 2078

Podczas wędrówki po tajemniczym mieście dziecko uczy się ponad 400 słów i zwrotów, ich prawidłowej pisowni i wymowy. Wszystkie zostały przetłumaczone na język polski, w zabawny sposób zilustrowane oraz udźwiękowione przez rodowitych Anglików. Dziecko odwiedzając ciekawe miejsca, m. in. zoo, wieżę widokową, centrum handlowe, poznaje nowe słownictwo. Grając, rozwiązuje dodatkowe zadania, zdobywa punkty, szuka skarbów i ukrytych siedmiu diamentów. W trakcie nauki odkrywa nieznane zakamarki miasta i uczy się nowych słówek i śpiewa piosenki w studio nagrań KARAOKE. Dodatkowo, w programie znajduje się angielsko-polski słownik, zawierający aż 1000 słówek. Rozmaite gry językowe (m. in. krzyżówki czy klasyczne memory) oraz zaskakujące animacje i efekty dźwiękowe sprawiają, że gra długo się nie nudzi.

 


 

Angielski dla dzieci : karty obrazkowe : w domu i w szkole

Sygnatura: G 362, G 363

Książka z grami, ćwiczeniami i kolorowankami: znajdują się w niej pomysły na 33 wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem dołączonych do książki kart obrazkowych. Kolorowe karty angielsko-polskie zawierają zabawne kolorowe ilustracje i podpisy po angielsku (awers) i po polsku (rewers). Łącznie komplet uczy aż 104 słówek z zakresu: mój dom, mój pokój, mój komputer, co robię codziennie, w łazience, w kuchni, w mojej szkole, co robię w szkole, co umiem, a czego nie umiem, umiem już liczyć. Do zestawu dołączono płytę CD z nagraniami słówek i piosenek: dzięki nagraniom dzieci szybciej nauczą się poprawnej wymowy, będą lepiej rozumiały angielskie wypowiedzi i chętniej rozmawiały w języku obcym.


Angielski dla dzieci : w domu i w szkole

Sygnatura: G 361

Angielski dla dzieci - w domu i w szkole to zestaw dla dzieci w wieku 6-9 lat przeznaczony do nauki języka angielskiego. Książka zawiera pomysły na gry i zabawy z wykorzystaniem kart, listę wszystkich słówek, zwrotów i prostych zdań z tłumaczeniem i wymową, kolorowanki i ćwiczenia utrwalające słownictwo, a także teksty piosenek z płyty wraz z tłumaczeniem.

 

 

 

 


Angielski dla rodziców przedszkolaka : przewodnik językowy

Sygnatura: DT 689

„Angielski dla rodziców przedszkolaka” to publikacja przeznaczona do samodzielnego wykorzystania w domu, bez pomocy nauczyciela, z dziećmi w wieku 3-6 lat. Przewodnik językowy dla rodziców przedszkolaka zawiera: 20 okazji do ćwiczenia angielskiego z przedszkolakiem, modelowe scenki z dialogami rodzic-dziecko, wypowiedzi dziecka i rodziców na każdą okazję, pełne tłumaczenie na język polski, wskazówki i podpowiedzi, czyli gramatyka i frazeologia przy okazji, scenariusze domowych gier językowych

 

 


 
free pokereverest poker revie

Konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Konkurs plastyczny

Konkurs plastyczny

LEKTURY SZKOLNE

Oferta dla szkół i przedszkoli

Biblioterapeutyczny Kramik

Edukacja filmowa w szkole

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

BiblioGratka

ACADEMICA

IBUK

Nowości Książki

Nowości multimedialne

CZYTAK

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.