Biblioteka obecna na warsztatach metodyczno-profilaktycznych

W dniu 27 marca 2017 r. nauczyciele bibliotekarze Biblioteki Pedagogicznej uczestniczyli w warsztatach metodyczno- profilaktycznych pt. "Rozpoznawanie zachowań narkotykowych. Pomoc przedmedyczna dla osób pod wpływem narkotyków".

Organizatorem warsztatów skierowanych do nauczycieli, opiekunów, wychowawców, kuratorów sądowych była Bursa Szkolna w Białej Podlaskiej. Spotkanie prowadzone były przez Pana prof. ndzw. dr hab. Mariusza Jędrzejko dyrektora naukowego Centrum Profilaktyki Społecznej. Na stoisku zorganizowanym przez bibliotekę propagowaliśmy książki autorstwa Pana prof. Mariusza Jędrzejko związane z tematyką profilaktyki uzależnień wśród dzieci i młodzieży.

Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie

KONKURS FOTOGRAFICZNY