Udział Biblioteki Pedagogicznej w "fantastycznej" konferencji

Kultura najbardziej współczesna – pod takim hasłem w dniu 5 kwietnia 2017r. w Zespole Szkół Zawodowym nr 1 odbyła się konferencja poświęcona literaturze fantastycznej w odbiorze młodzieży. Patronat naukowy nad wydarzeniem przyjął Instytut Filologii Polskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego a patronatem honorowym konferencję objął prezydent Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk.

W konferencji uczestniczyli uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Białej Podlaskiej i okolic. Życie i twórczość J.R.R. Tolkiena przedstawiła Dorota Bojarczuk- Dziurda z Biblioteki Pedagogicznej w prezentacji Fenomen Tolkiena. O wartościach literackich w romansach paranormalnych opowiadała Jadwiga Małek z Biblioteki Barwnej. Swój udział w konferencji mieli także uczniowie ze szkół bialskich, prezentujący najlepsze prace dotyczące fantastyki.

image1 image1
image2 image2
image3 image3
image4 image4
image5 image5

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.