Rok bł. Honorata Koźmińskiego i św. Alberta Chmielowskiego w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 6 kwietnia 2017 r. odbyło się spotkanie słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy PSW z kapucynem, ojcem Markiem Strycharskim, poświęcone zakonnikom- patronom roku 2017.

Ojciec Strycharski przybliżył postać i dokonania bł. Honorata Koźmińskiego, pochodzącego z Białej Podlaskiej, zasłużonego nie tylko dla kościoła ale też dla społeczeństwa polskiego. W dalszej części spotkania uczestnicy mogli poznać postać św. Brata Alberta Chmielowskiego w oparciu o wystawę Chodzący z Bogiem- 2017 Rokiem św. Brata Alberta i bł. Honorata Koźmińskiego. Ważnym akcentem spotkania była ocena plastycznych prac konkursowych dzieci prezentowanych w LSCDN, związanych z osobą bł. Honorata Koźmińskiego.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tą samą tematyką na spotkanie w dniu 29 maja 2017 r. o godz. 1100 w czytelni biblioteki.

image1 image1
image2 image2
image3 image3
image4 image4
image5 image5
image6 image6
image7 image7

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.