Konkurs plastyczny "Zakladka do książki" - przypomnienie

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej przypomina i zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym (5-6 lat) i uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego oraz ich nauczycieli do udziału w konkursie plastycznym Zakładka do książki.

Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia można otrzymać w Wydziale Multimediów i Wspomagania Edukacji Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej lub pobrać ze strony internetowej: www.bialabp.edu.pl.

Prace wraz z „Formularzem zgłoszeniowym”, w zamkniętej kopercie, należy przesłać pocztą lub dostarczyć na adres biblioteki - Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8, 21-500 Biała Podlaska do 30 kwietnia 2017 r.

Na zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych czekają nagrody. Zapraszamy.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają: Krystyna Orluk, Katarzyna Laskowska, tel. 83 343 32 37, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.