Udział w podsumowaniu projektu edukacyjnego "Szacunek dla chleba"

PDF Drukuj Email
572 odslon

w dniu 27 kwietnia 2017 roku odbyła się w Szkole Podstawowej w Komarnie Kolonii uroczystość środowiskowa, która była podsumowaniem realizowanego projektu „Szacunek dla chleba”.

 

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele bibliotekarze z Biblioteki Pedagogicznej w  Białej Podlaskiej, emerytowani nauczyciele, rodzice i dziadkowie uczniów oraz cała społeczność szkolna.

W ramach całorocznego projektu dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas młodszych wraz ze swoimi wychowawcami uczestniczyli w wyjazdach edukacyjnych do młyna w Nosowie, piekarni w Konstantynowie oraz wioski ginących zawodów w Europejskim Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Roskoszy.

Podczas uroczystości dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas II-III  zaprezentowali ciekawą część artystyczną. Rodzice uczniów przygotowali na uroczystość „wiejski stół”, na którym nie mogło zabraknąć oczywiście pieczywa domowej produkcji, serów, bułeczek oraz  masła. Całość dopełniała piękna wystawa tematycznie nawiązująca do naszej uroczystości. Podsumowaniem uroczystości  była prezentacja multimedialna, która stała się uwieńczeniem wszystkich działań w ramach zrealizowanego projektu „Szacunek dla chleba”.

image1
image1 image1
image2
image2 image2
image3
image3 image3

 
free pokereverest poker revie

lubelskie.pl

Oferta dla szkół i przedszkoli

LEKTURY SZKOLNE

Konkursy przedmiotowe 2017/2018

BiblioGratka

Nowości Książki

Nowości audiowizualne

IBUK

CZYTAK

Rk 2018

Rok 2018

Copyright © 2018 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.