"Spotkanie z fantastyką" w Tygodniu Bibliotek

W piątek 12 maja w ramach obchodów Tygodnia Bibliotek odbyło się "Spotkanie z fantastyką".

Z naszej oferty skorzystała klasa 5c ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jana Kochanowskiego w Białej Podlaskiej, pod opieką nauczycieli   B. Tarasiuk i A. Trembickiej.   W zajęciach wykorzystano prezentację  „Fantastyka – nowe światy literatury” oraz książkę G. Kasdepke „Poradnik hodowcy aniołów”. Młodzież miała również okazję poznać wystawę oraz część zbiorów z zakresu fantastyki, przygotowanych na spotkanie. Wizyta była okazją do poznania naszej biblioteki, jej zasobów i sposobu korzystania. Uczniowie byli aktywni i zainteresowani, aż chce się podsumować – fantastyczne spotkanie!

image1 image1
image2 image2