„Franek i przyjaciele” – wystawa pokonkursowa

Od poniedziałku tj. 22.05.2017 r. w czytelni biblioteki można oglądać wystawę pokonkursową prac plastycznych, którą w ramach współpracy z Przedszkolem Samorządowym nr 15 w Białej Podlaskiej  zorganizowała biblioteka.

Był to międzyprzedszkolny konkurs literacko-plastyczny pt. Franek i przyjaciele poświęcony twórczości literackiej nieżyjącego już bialskiego pisarza Lecha Zaciury.
Organizatorkami konkursu były nauczycielki Jolanta Siemakowicz i Bogusława Arseniuk z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Białej Podlaskiej.

Zapraszamy do biblioteki.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.