„Franek i przyjaciele” – wystawa pokonkursowa

Od poniedziałku tj. 22.05.2017 r. w czytelni biblioteki można oglądać wystawę pokonkursową prac plastycznych, którą w ramach współpracy z Przedszkolem Samorządowym nr 15 w Białej Podlaskiej  zorganizowała biblioteka.

Był to międzyprzedszkolny konkurs literacko-plastyczny pt. Franek i przyjaciele poświęcony twórczości literackiej nieżyjącego już bialskiego pisarza Lecha Zaciury.
Organizatorkami konkursu były nauczycielki Jolanta Siemakowicz i Bogusława Arseniuk z Przedszkola Samorządowego nr 15 w Białej Podlaskiej.

Zapraszamy do biblioteki.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.