Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego- zapraszamy na spotkanie

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie będące podsumowaniem pracy Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego w roku szkolnym 2016/2017. Spotkanie odbędzie się w dniu 30 maja 2017 r. o godz. 1000 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8.

Tematyka spotkania:

Jak zachęcić uczniów do czytania książek? - akcje, pomysły, inspiracje.

Warszawskie Targi Książki 2017– wybrane propozycje czytelnicze dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie organizowane jest nieodpłatnie. Uczestnicy spotkania otrzymają potwierdzenia udziału w pracy sieci. Proszę o telefoniczne lub pisemne potwierdzenie udziału.

Kontakt:  Anna Denkiewicz
tel. 83 343 32 37, w. 27
tel./fax   83 342 06 16

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.