Podsumowanie konkursu fotograficznego "Zaczynając od wiersza..."

W dniu 13.06.2017 r.  w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej miało miejsce ogłoszenie wyników  międzyszkolnego Konkursu fotograficznego  dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych "ZACZYNAJĄC OD WIERSZA", organizowanego przez Bibliotekę oraz bibliotekę  II LO im. E. Plater w Białej Podlaskiej.

W tym roku bohaterem konkursu był  B. Leśmian  i wiersz „Poranek”. Zadanie polegało na wykonaniu zdjęcia interpretującego  dowolny fragment wskazanego wiersza. Oceniane  prace zostały wyłonione podczas szkolnych etapów Konkursu w  II Liceum Ogólnokształcącym  im E. Plater,  I Liceum Ogólnokształcącym  im. J.I. Kraszewskiego oraz  Zespole  Szkół Zawodowych nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej. Wpłynęło 11 prac konkursowych.

Komisja przyjęła następujące kryteria oceny prac:  zgodność z tematyką konkursu,  jasność przekazu,  pomysłowość, jakość fotografii, estetyka wykonania. Przed ogłoszeniem wyników uczestnicy spotkania obejrzeli  krótki film dokumentalny poświęcony B. Leśmianowi.

LAUREACI  KONKURSU

Nagroda główna – Hubert Krawczyk  - I LO

II nagroda – Norbert Udowolski ZSZ nr 1

III nagroda – Magdalena Królikowska – II LO

Przyznano również  wyróżnienia:

1. Kamil Sawczuk – II LO
  2. Kinga Sakowicz – II LO
  3. Agata Jarzębkowska – I LO
  4. Dominika  Demianiuk- II LO

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie. Nauczycielom prowadzącym wręczono  podziękowania, za przygotowywanie uczniów do konkursu. Uczestnicy spotkania obejrzeli wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace oraz wymienili się doświadczeniami.

image1 image1
image2 image2
image3 image3
image4 image4
image5 image5
image6 image6
image7 image7
image8 image8
image9 image9
image10 image10
image11 image11
image12 image12

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.