"Biblioterapia w nowoczesnej szkole" - Sieć współpracy i samokształenia nauczycieli bibliotekarzy w roku szkolnym 2017/2018

W roku szkolnym 2017/2018 tematem przewodnim pracy Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego jest "Biblioterapia w nowoczesnej szkole".

Harmonogram spotkań:

1. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii uczniów. /30.10.2017 r./
  2. Książka kreatywna zachętą do czytania. /styczeń 2018 r./
  3. „Leczenie książką"- literatura w pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
    /marzec 2018 r./
  4. Tworzenie scenariuszy i programów zajęć biblioterapeutycznych - warsztaty. /czerwiec 2018 r./

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych do udziału w spotkaniach Sieci. Pierwsze spotkanie już w październiku.

Koordynatorzy sieci:
Anna Denkiewicz
Krystyna Orluk
tel. 83 343 32 37, w. 27
tel./fax 83 342 06 16

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.