Zapraszamy nauczycieli na spotkanie "Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii uczniów"

W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy spotkania w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Temat sieci: Biblioterapia w nowoczesnej szkole.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach sieci pt. Biblioterapia w nowoczesnym procesie edukacji i terapii uczniów, które odbędzie się w dniu 30 października 2017 r. o godz. 900 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8. Spotkanie poprowadzi dr Wanda Matras– Mastalerz z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub pisemne udziału w spotkaniu.

Koordynatorzy sieci:
Anna Denkiewicz
Krystyna Orluk
tel. 83 343 32 37, w. 27
tel./fax 83 342 06 16

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.