„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” – konkurs plastyczny

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego oraz ich nauczycieli do udziału w konkursie plastycznym  „Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”.

Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie.

Regulamin konkursu i formularz zgłoszenia można otrzymać w Wydziale Multimediów i Wspomagania Edukacji Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej lub pobrać ze strony internetowej: www.bialabp.edu.pl.

Prace wraz z „Formularzem zgłoszeniowym”, w zamkniętej kopercie, należy przesłać pocztą lub dostarczyć na adres biblioteki - Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8, 21-500 Biała Podlaska do 02 grudnia 2017 r.

Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach czekają nagrody. Zapraszamy.

Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają: Beata Bartosiak, Maria Denko, Marzanna Kurowska, tel. 83 343 32 37, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.