Wzięliśmy udział w I zjeździe bibliotekarzy "Łączy nas nie tylko książka"

W dniu 29 listopada 2017 r. uczestniczyliśmy w I zjeździe Bibliotekarzy Bialskiego Oddziału SBP "Łączy nas nie tylko książka", zorganizowanym z okazji jubileuszu 100- lecia Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

W programie zjazdu znalazły się niezwykle interesujące wystąpienia i prezentacje: od bibliotek hiszpańskich, przez Światowy Kongres IFLA 2017, biblioteki cyfrowe, programowanie i eksperymenty w bibliotece , aż po nośniki informacji i promocję działań w mediach społecznościowych. Naszą bibliotekę zaprezentowała Edyta Kulawiec w prezentacji Taka sama, a jednak inna- Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Zjazd był okazją do wymiany doświadczeń, poruszenia ważnych spraw dla bibliotekarstwa i rozwoju czytelnictwa oraz integracji pracowników bibliotek. Organizatorem spotkania były: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Białej Podlaskiej, Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej oraz Biblioteka Akademicka Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

image1 image1
image2 image2
image3 image3
image4 image4
image5 image5
image6 image6
image7 image7
image8 image8
image9 image9

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…” - konkurs plastyczny

„Płynie Wisła, płynie po polskiej krainie…”

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.