Święty Mikołaj czyta dzieciom w Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 8 grudnia 2017 r. w naszej bibliotece odbyło się ósme już spotkanie „Święty Mikołaj czyta dzieciom”. W spotkaniu wzięły udział dzieci z klasy I, ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Białej Podlaskiej.

Wizyta świętego Mikołaja w bibliotece, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci z niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. W czasie spotkania był czas na czytanie, słuchanie, odgadywanie tytułów, wspólną zabawę i zgaduj - zgadule. Uczniowie poznali też prawdziwą historię o św. Mikołaju biskupie. Nie zabrakło też upominków i uśmiechów. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniała pamiątką tego spotkania.

image1 image1
image10 image10