Zapraszamy na spotkanie "Książka kreatywna metodą na rozwój i podniesienie poziomu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży"

W roku szkolnym 2017/2018 proponujemy spotkania w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Temat sieci: Biblioterapia w nowoczesnej szkole.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach sieci, pt. Książka kreatywna, metodą na rozwój i podniesienie poziomu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2018 r. o godz. 1000 w siedzibie Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8.
Prosimy o potwierdzenie telefoniczne lub pisemne udziału w spotkaniu.

Kontakt: Anna Denkiewicz
Krystyna Orluk