"Opowiedz mi bajkę" - III edycja konkursu teatralnego

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza uczniów klas III-V szkół podstawowych oraz ich nauczycieli do udziału w konkursie teatralnym Opowiedz mi bajkę.

Zgłoszenia należy nadsyłać do 6 kwietnia 2018 r. na adres biblioteki (Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8, 21-500 Biała Podlaska) lub w formie zeskanowanej na adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Konkurs wraz z rozstrzygnięciem odbędzie się 10 kwietnia 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie biblioteki. Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie. Na zwycięzców
w poszczególnych grupach wiekowych czekają nagrody. Zapraszamy.

Konkursy przedmiotowe 2018/2019