Rozstrzygnięcie konkursu "Jak bezpiecznie korzystać z Internetu?"

W dniu 9 marca 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej odbyło się rozstrzygnięcie konkursu na list do młodszego kolegi, który dostał swój pierwszy smartfon pt. "Jak bezpiecznie korzystać z Internetu?"

Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie klasy VI e ze Szkoły Podstawowej nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Zespole Szkół w Białej Podlaskiej pod opieką wychowawczyni Pani Barbary Wojarnik, uczestniczący wcześniej w zajęciach realizowanych w ramach programu "Dbamy o bezpieczeństwo w sieci."
Na konkurs wpłynęło 13 prac zgodnych z regulaminem. Trzech uczniów zdobyło taką samą liczbę punktów, tym samym kwalifikując się do zajęcia 3 miejsca.
Komisja konkursowa powołana przez Dyrektora Biblioteki nagrodziła i wyróżniła następujące osoby:

I miejsce: Anna Mazur
II miejsce: Tomasz Łagoda
III miejsce  ex aequo:
Gabriela Maksymowicz
Karolina Rudko
Magdalena Orluk

Dziękujemy uczestnikom za udział w konkursie. Dziękujemy Pani wychowawczyni Barbarze Wojarnik za przygotowanie młodzieży do konkursu. Życzymy licznych sukcesów i osiągnięć i zachęcamy do dalszej współpracy z Biblioteką Pedagogiczną.

image1 image1
image2 image2