Zapraszamy na spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego, które odbędzie się  w dniu 14 czerwca 2018 r. o godz. 1000 w sali konferencyjnej LSCDN w Białej Podlaskiej przy ul. Kolejowej 8.

Tematyka spotkania: Biblioterapia jako jedna z form pracy z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Spotkanie będzie jednocześnie podsumowaniem pracy sieci w roku szkolnym 2017/2018. Spotkanie organizowane jest nieodpłatnie. Uczestnicy spotkania otrzymają potwierdzenia udziału w pracy sieci. Proszę o telefoniczne lub pisemne potwierdzenie udziału.

Kontakt:
Krystyna Orluk