Geocaching i kody QR w grach edukacyjnych. Grywalizacja literatury - spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych do udziału w drugim spotkaniu Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Geocaching i kody QR w grach edukacyjnych. Grywalizacja literatury, które odbędzie się 25.10.2018 r., godz. 1000 w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Koordynatorzy sieci:
Krystyna Orluk