Światowy Dzień Postaci z Bajek w bibliotece

Bajki w sposób zabawny uczą dzieci, jak zachowywać się i postępować w różnych sytuacjach. Mają duży wpływ nie tylko na wyobraźnię młodego człowieka, ale również na wrażliwość emocjonalną, chęć pokonywania własnych słabości.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w dniu 5 listopada w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie poświęcone bajkowym bohaterom. Motywem przewodnim zorganizowanego wydarzenia czytelniczego oprócz zabaw opartych na kanonie klasyki literatury dziecięcej było przybliżenie mniej znanej współczesnej bajki pt. „Siedmiu Wspaniałych” autorstwa Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel.

foto1 foto1
foto2 foto2