Z wizytą w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

W dniu 31.10.2018r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej odbyło się szkolenie członków Rady Pedagogicznej: Nie tylko Power Point, czyli o prezentacjach multimedialnych. Zasady skutecznej prezentacji. Prezi – alternatywa dla Power Pointa.

Szkolenie poprowadziła Pani Jadwiga Małek – pracownik Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej.

Szkolenie było poprzedzone  wystąpieniem Pani Krystyny Orluk - Kierownika Wydziału Multimediów i Wspomagania Edukacji, która zapoznała nauczycieli ZSCKR z pracą i ofertą Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. Pani Krystyna gorąco zachęcała do korzystania z bogatego księgozbioru biblioteki, chętnym proponowała założenie kart czytelniczych.

Obu Paniom serdecznie dziękujemy.

Iwona Chibowska – nauczyciel bibliotekarz w ZSCKR w Leśnej Podlaskiej

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4

Konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.