Wyróżnienie w ogólnopolskiej akcji

Nasz pomysł na wydarzenia wpisujące się w akcję Lustra Biblioteki „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”, został doceniony i zdobył wyróżnienie.

W ramach akcji zorganizowaliśmy miedzy innymi: grę miejską „Niepodległa Wola” dla młodzieży, warsztaty dla nauczycieli bibliotekarzy dotyczące projektowania gier terenowych, zajęcia edukacyjne dla dzieci, wystawy, spotkania… Wspólnym mianownikiem międzypokoleniowych warsztatów była setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości.  Łącznie w naszych „mirabelkowych” wydarzeniach wzięło udział ponad 1300 osób!

Więcej o nagrodzonych bibliotekach: http://lustrobiblioteki.pl/2019/01/najlepsze-biblioteki-w-kraju-w-ramach-akcji-mirabelka/

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.