Kwiecień miesiącem spod znaku książki

2 kwietnia 2019 r.  w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Kwiecień miesiącem spod znaku książki, w którym udział wzięli uczniowie kl.0 i kl. I ze Szkoły Podstawowej w Styrzyńcu. Impreza ta zorganizowana była z myślą o młodych czytelnikach, gdyż w tym dniu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki Dziecięcej.

Dzieci wysłuchały wzruszającej opowieści o przyjaźni Szukając Marudka. Następnie „poszukując wielkich serc” podróżowały w świat przyjaźni i miłości - to najważniejsze i najbardziej potrzebne  uczucia w życiu każdego człowieka.

Wspólnie z dziećmi szukaliśmy pomysłów, co zrobić, aby zjednywać sobie przyjaciół. Pokazaliśmy dzieciom, że możemy również zaprzyjaźnić się  z książką, która prowadzi nas do tajemniczych krain. To z książką przeżyjemy niesamowite przygody i zdobędziemy nowe wiadomości.

Książka to najlepszy przyjaciel – nie wyśmieje, nie zdradzi, a nauczy wiele.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9
foto10 foto10

Konkurs teatralny

KONKURS TEATRALNY

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.