Rok bł. Honorata Koźmińskiego

W 2017  roku   mija   100. rocznica śmierci błogosławionego Honorata Koźmińskiego, kapucyna, który - jak zaznacza uchwała całym swoim życiem dowiódł, że wartości, którymi się kierował i działania, jakie podejmował służyć miały drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza temu najbiedniejszemu, najbardziej potrzebującemu - jego rozwojowi zarówno duchowemu, jak i społecznemu.

"Rozwojowi tak istotnemu, zwłaszcza w trudnych latach niewoli narodowej i niezbędnemu dla podtrzymania, za wszelką cenę, polskiej wspólnoty narodowej, zarówno w sferze duchowej, jak i materialnej" - głosi uchwała.

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza na wystawę  (luty - czerwiec 2017 r.)

Chodzący z Bogiem- 2017 Rokiem św. Brata Alberta i bł. Honorata Koźmińskiego

Indywidualne zwiedzanie wystawy możliwe jest codziennie w godzinach pracy biblioteki 800 - 1800.

Zwiedzanie w zorganizowanych grupach połączone ze stosowną prelekcją może się odbywać
po wcześniejszym uzgodnieniu terminu zwiedzania z pracownikami Wydziału Multimediów i Wspomagania Edukacji (tel. 83 343 32 37 w.25)

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.