Kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2016/2017

Minister Edukacji Narodowej ustaliła podstawowe kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na  rok szkolny 2016/2017.

Są to:

Upowszechnianie czytelnictwa, rozwijanie kompetencji czytelniczych wśród dzieci
i młodzieży.

Rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Białej Podlaskiej - propozycja na rok szkolny 2016/2017

Upowszechnianie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży – nowości w wyborze ze zbiorów Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej

Jak rozwijać zainteresowania czytelnicze dzieci i młodzieży – zestawienie bibliograficzne

Rozwijanie kompetencji informatycznych dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach.

Kształtowanie postaw. Wychowanie do wartości.

Podniesienie jakości kształcenia zawodowego w szkołach ponadgimnazjalnych poprzez angażowanie pracodawców w proces dostosowania kształcenia zawodowego do potrzeb rynku pracy.

po zmianie dodano kolejny kierunek:

Przygotowanie do wdrożenia od roku szkolnego 2017/2018 nowej podstawy programowej.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

Rok 2017

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Copyright © 2017 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.