"O miłości i nie tylko..." spotkanie autorskie z Grzegorzem Szupilukiem

„kiedy Ją zobaczył

poczuł jak bardzo jest samotny

nieszczęśliwa miłość

jest jak stygmaty

bardzo boli

ale nadaje życiu sens (...)” Fragment wiersza „Nie przestanie” G.Szupiluka

Dnia 13 lutego 2013 r. w Czytelni Biblioteki Pedagogicznej odbyło się kolejne spotkanie literackie. Tym razem biblioteka gościła -już po raz drugi  Grzegorza Szupiluka – znanego bialskiego poetę, członka Klubu Literackiego ,,Maksyma”. Zebrani goście mieli możliwość zapoznania się z najnowszą poezją poety ze zbioru „Templum” słuchając recytacji w wykonaniu samego autora, ale również wysłuchać wierszy z antologii „Jasna strona księżyca” w wykonaniu pani Marioli Szupiluk. W tle recytowanych wierszy słychać było piękne piosenki irlandzkiej wokalistki Enyi. Goście mieli okazję wyrazić swoją opinię na ich temat,  poznać poetę oraz jego filozofię życia, podejście do miłości i nie tylko… Sam poeta nie ukrywa, że ma już nowe wiersze do kolejnego tomiku. Mamy nadzieję ,że zaprezentuje je na następnym spotkaniu literackim w bibliotece.