Sztuka wychowania : jak nie zepsuć własnego dziecka : od poczęcia do dorosłości

Bożena Kubiczek

Wydawnictwo Nowik

Rok wydania: 2016

Sygnatury: 113441, 113598

Niniejsza publikacja ma na celu w zwięzły sposób zapoznać rodziców z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi rozwoju dziecka i udzielić odpowiedzi na podstawowe pytania: Na czym polega wychowanie? Co zrobić, by dziecko było lepsze i mądrzejsze? Jak rozwijać jego wrodzone możliwości? Jak wspierać go w okresie dojrzewania? Jak współdziałać ze szkołą, by w procesie kształcenia w pełni wykorzystywało swój potencjał? Polecana również babciom i dziadkom, którzy współdziałając mądrze z rodzicami mogą wspomagać rozwój swoich ukochanych wnuków lub zepsuć swoje wnuki lekceważąc zasady ustalone przez rodziców. Publikacja będzie także przydatna nauczycielom, może mieć wpływ na poprawę komunikacji jak i zrozumienie potrzeb dzieci.

Konkursy przedmiotowe 2018/2019