IBUK Libra - nowa propozycja dla czytelników

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej informuje,
że ponownie uruchomiła bezpłatny dostęp do

największej czytelni książek on-line
W e-Czytelni Ibuk Libra czytelnicy Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej
i Filii w Parczewie i Łukowie mają
bezpłatny, całodobowy dostęp do 247 elektronicznych książek, wykupionych przez Lubelskie i Świętokrzyskie Biblioteki Pedagogiczne.
Użytkownicy mają także dostęp do wszystkich darmowych e-publikacji w serwisie- 940 tytułów.

Lista książek

ZASADY korzystania:

1) dostęp do publikacji w siedzibie biblioteki: www.libra.ibuk.pl

domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Przy wykupionych pozycjach pojawia się ikonka książki ("czytaj"). Po jej naciśnięciu treść otwiera się w nowym czytniku, dającym wiele możliwości pracy z tekstem.

2) dostęp do publikacji spoza biblioteki: www.libra.ibuk.pl

do e-Czytelni można się zalogować z każdego miejsca i urządzenia (komputer, tablet, telefon) o dowolnej porze; przed pierwszą rejestracją wystarczy przyjść do Wypożyczalni Biblioteki i pobrać kod PIN do zdalnego logowania.
UWAGA! Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy utworzyć osobiste konto myIbuk.

Instrukcja rejestracji i logowania

Jak poruszać się po platformie IBUK Libra

Informacje dla użytkowników Ibuk Libra

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.