Opowiedz mi bajkę

Opowiem ci bajkę

Biblioteka zaprasza uczniów klas III-V szkół podstawowych oraz ich nauczycieli do udziału w konkursie teatralnym Opowiedz mi bajkę. Zgłoszenia należy nadsyłać do dn. 15 maja 2015 r. na adres biblioteki (Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej, ul. Kolejowa 8, 21-500 Biała Podlaska) lub w formie zeskanowanej na adres mailowy ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Konkurs wraz z rozstrzygnięciem odbędzie się dn. 28 maja 2015 r. o godz. 11.00 w bibliotece. Szczegóły konkursu i formularz zgłoszeniowy dostępne są w regulaminie. Na zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych czekają nagrody. Zapraszamy.

Z przyczyn organizacyjnych konkurs teatralny zostaje przesunięty na wrzesień 2015 r.

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.