Rajd "Odjazdowy Bibliotekarz"- zaproszenie

PDF Drukuj Email
3348 odslon

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji „Odjazdowy Bibliotekarz”, czyli rajdzie rowerowym bibliotekarzy, czytelników oraz wszystkich sympatyków słowa pisanego i rowerów, organizowanym podczas Tygodnia Bibliotek. Niezbędny sprawny rower i dobry humor.

Rajd startuje 14 maja 2015 r. o godz. 12:00
spod budynku Biblioteki Pedagogicznej przy ul. Kolejowej 8.

Trasa rajdu biegnie ulicami naszego miasta. Imprezę organizujemy wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną, bialskim oddziałem Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, Biblioteką Państwowej Szkoły Wyższej oraz Bialskim Klubem Rowerowym.

Akcja ma charakter otwarty. Naszym celem jest integracja środowiska bibliotekarskiego, walka ze stereotypowym postrzeganiem bibliotekarza, kreowanie pozytywnego wizerunku zawodu, promowanie bibliotek i czytelnictwa oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji. „Odjazdowy Bibliotekarz” to kolorowa, pozytywna akcja, do której zapraszamy bibliotekarzy i czytelników oraz wszystkich miłośników książek i rowerów. Oficjalnym kolorem akcji jest pomarańczowy, dlatego prosimy wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w rajdzie, aby do swoich strojów dodali jakieś pomarańczowe akcenty – czapeczki, koszulki, szaliki itp.

Zgłoszenia udziału w rajdzie należy dokonać w Bibliotece Pedagogicznej w Białej Podlaskiej do dnia 13 maja 2015 r. do godz. 12.00, tel. 83 343 32 37 lub e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Regulamin rajdu

Więcej informacji o ogólnopolskiej i lokalnej edycji rajdu można uzyskać na stronie: www.odjazdowy-bibliotekarz.pl

Patroni medialni:

 

 

 

 

 

 
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.