Relacja z ferii zimowych w bibliotece

Zakończyły się zajęcia feryjne dla dzieci. Uczestnicy mieli okazję rozwijać swoje umiejętności konstruktorskie i korzystać z nowoczesnych technologii. Ostatni tydzień był jednak przede wszystkim pełen zabawy!

Podczas zajęć wykorzystywaliśmy roboty Photon, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród uczestników. Obserwowanie, jak własnoręcznie zaprogramowany robot wykonuje zadania, dostarczało mnóstwo radości i satysfakcji. Nie zabrakło także klasycznych klocków LEGO, które są bardzo dobrym narzędziem w rozwijaniu kreatywności i zdolności manualnych.

Dziękujemy uczestnikom za wspaniałą energię i zaangażowanie. Zachęcamy do śledzenia naszych aktualności i włączania się w kolejne wydarzenia.

Trzy roboty Photon w karnawałowych
Uczestnicy zajęć pracują przy stoliku, na którym leżą materiały plastyczne. Wykonują znaki drogowe.
Zajęcia z Photonami: chłopiec trzyma tablet w dłoniach, na tablecie narysowana trasa dla robota.
Uczestnicy zajęć siedzą wokół stosu klocków LEGO. Wykonują budowle.
Zajęcia z Photonami: trzy żółte maty, uczestnicy programują roboty tak, aby dojechały do kolejnych kartek rozłożonych na matach.
Zabawa z
Zajęcia z robotami: uczestnicy siedzą wokół dużej żółtej maty, sterują robotami grając w cyfrowe bingo.
Zajęcia z Photonami: roboty poruszają się po
Uczestnicy zajęć tworzą konstrukcje ludzików z klocków LEGO.
Dzieci tworzą rysunki przy pomocy Photonów. Do robotów przyczepione są markery, dzieci programują trasy, roboty jadąc rysują po brystolu.

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

• 21-500 Biała Podlaska