Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

8 grudnia 2022 r. odbyło się szkolenie "Ciekawe pomysły dla nauczyciela bibliotekarza nie tylko na nagłe zastępstwa" w ramach  Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Poprowadziła je pani Emilia Tranda-Andrusiuk, nauczyciel bibliotekarz ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej. Podczas szkolenia pani Emilia pokazała pomoce dydaktyczne oraz aplikacje, które sprawdzą się podczas zastępstw oraz lekcji bibliotecznych. Na zakończenie pani Krystyna Orluk z Wydziału Gromadzenia i Opracowywania Zbiorów zaprezentowała książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Galeria

Dyrektor biblioteki przedstawia nauczycielkę prowadzącą szkolenie. Spotkanie odbywa się w czytelni, w tle regały z książkami.
Prowadząca omawia aplikacje, których nazwy wyświetlają się na monitorze za nią. Uczestniczki szkolenia siedzą przy stolikach z włączonymi laptopami.
Prowadząca pokazuje zalaminowane grafiki, pomoce przydatne na zastępstwach.
Uczestniczki pracują na laptopach.
Prowadząca i jedna z uczestniczek prezentują grę memory. Każda z nich trzyma zalaminowaną kartkę. Na podłodze leżą rozłożone pozostałe zakryte kartki.
W wypożyczalni bibliotekarka mówi o książkach zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W tle regały z tymi zbiorami.
Bibliotekarka pokazuje jedną z książek. Przed nią, na biurku, leży czytnik e-booków.
Uczestniczki oglądają książki i czytnik e-booków, zakupione w ramach programu.

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

  • 21-500 Biała Podlaska
    ul. Kolejowa 8
  • tel: 83 343 32 37
  • tel: 83 342 06 16
  • sekretariat@bialabp.edu.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 18:00
sobota 09:00 - 15:00
wakacje i ferie - 08:00 - 15:00

Zamknij menu
Wróć na początek strony