Warsztaty świąteczne z dziećmi z Ukrainy

Piątkowe popołudnie, 16 grudnia 2022 r., w naszej bibliotece upłynęło w świątecznej atmosferze. Bylo to zasługą dzieci z Ukrainy, które wykonały piękne dekoracje bożonarodzeniowe. Bardzo cieszy nas zaangażowanie z jakim uczestnicy warsztatów tworzyli lampiony i stroiki oraz ozdabiali pierniczki. Staną się one prezentami dla bliskich.

Galeria

Uczestnicy warsztatów, pięcioro dzieci, jeden opiekun oraz prowadząca, ozdabiają pierniki kolorowymi lukrami.
Dziewczynka w wieku szkolnym w skupieniu dekoruje piernik w kształcie serca. W dłoni trzyma woreczek z żółtym lukrem.
Dziewczynka oraz prowadząca przyklejają klejem na gorąco gałązki choiny do okrągłego plastra drewna.
Trójka dzieci pracuje z opiekunami. Wykonują lampiony przy użyciu słoików, sznurków, plastrów pomarańczy i innych ozdób.
Dłonie dorosłego i dziecka. Dorosły obwiązuje sznurkiem słoik. Do słoika przymocowana jest drewniana ozdoba w kształcie renifera.
Dziecko siedzi na kanapie, na kolanach trzyma rozłożoną książkę z obrazkami i tekstem w języku ukraińskim.
Lampion na dłoni na tle zaśnieżonego okna.
Dziewczynka w wieku przedszkolnym klęczy na podłodze. Ogląda grę planszową.

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej

• 21-500 Biała Podlaska