NOWOŚCI

  1. START
  2. /
  3. DLA CZYTELNIKA
  4. /
  5. NOWOŚCI
  6. /
  7. Nowości – zbiory graficzne

Zbiory graficzne

STYCZEŃ 2022

Układam po kolei : materiały edukacyjno – dydaktyczne

Sygnatura: G 1197

Publikacja “Układam po kolei” powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Dzięki niej uczniowie mogą poznawać różnego rodzaju zjawiska oraz inne elementy dnia codziennego, które występują w ustalonej kolejności lub utrwalać zdobytą już wiedzę. Materiały znajdujące się w teczce można podzielić na kilka bloków tematycznych: pory roku, miesiące, dni tygodnia, określenia dni, pory doby, posiłki, zegary, litery oraz cyfry, etapy życia człowieka, etapy rozwoju roślin i zwierząt.

 

GRUDZIEŃ 2021

Godzina wychowawcza jak malowana. Graficzne karty pracy dla klas 4-8. Część 1

Sygnatura: G 1165

Godzina wychowawcza jak malowana to komplet 2 teczek z kartami o różnej tematyce –
od spraw klasowych, tradycji i prawa, przez emocje i rozwój osobisty, po ekologię i zasoby naturalne. Graficzne karty pracy będą pretekstem do ciekawych dyskusji i wspólnych dociekań. Połączone z intrygującym filmem lub interesującym artykułem dadzą możliwość przeprowadzenia niebanalnej i żywej lekcji wychowawczej. 

Sketchnotki. Geografia : klasa 6 – graficzne karty pracy

Sygnatura: G 1171

 

Teczka zawiera materiały z geografii z zakresu klasy 6 szkoły podstawowej, przedstawione 
w sposób graficzny. Notatki wizualne to wspaniała pomoc edukacyjna do pracy z uczniami.


LISTOPAD 2021

To, co mnie wspiera. Karty pracy dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Edukacja polonistyczna. Poziom I: litery podstawowe

Sygnatura: G 1149

To, co mnie wspiera to zestaw kart pracy przeznaczonych dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Prezentowana publikacja obejmuje treści z zakresu edukacji polonistycznej dotyczące nauki liter podstawowych. Zadania zawarte w kartach pracy pomogą uczniom osiągnąć między innymi takie umiejętności jak: wskazywanie, rozpoznawanie oraz nazywanie liter drukowanych i pisanych bez polskich znaków oraz bez dwuznaków i trójznaku; pisanie liter po śladzie i samodzielnie; czytanie sylab otwartych i zamkniętych.

Logopotyczki szumiące. Gry i zabawy logopedyczne

Sygnatura: G 1152

Logopotyczki szumiące to gry i zabawy logopedyczne do nauki i utrwalania poprawnej wymowy w zakresie głosek szumiących (sz, ż, cz, dż). Usprawniają pamięć, koncentrację i spostrzegawczość dziecka.