DLA NAJMŁODSZYCH

Z książką na start

Mała książka – wielki człowiek

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w projekcie realizowanym przez Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.

Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które przyjdzie do nas otrzyma w prezencie wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą na dobry czytelniczy start.

W Wyprawce znajdziecie wyjątkową książkę, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki, otrzymacie naklejkę, a po zebraniu dziesięciu przedszkolak zostanie uhonorowany imiennym dyplomem. Nasz superczytelnik otrzyma również specjalną kostkę do gry.

W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji o projekcie.

Minutki online

W każdy piątek o godz. 11.00 zapraszamy najmłodszych na transmisję na żywo na naszym Facebooku. Co tydzień wyjątkowi goście czytają opowiadania znanych pisarzy.

Link do transmisji:
https://www.facebook.com/BibliotekaPedagogiczna.bialapodlaska/live/