Ibuk Libra to nowoczesna platforma do edukacji i rozwoju.

Księgozbiór wirtualnej czytelni liczy ponad kilkadziesiąt tysięcy publikacji specjalistycznych, naukowych, popularnonaukowych oraz beletrystycznych, wydanych przez najważniejsze polskie oficyny. Dzięki zaawansowanej technologii i dostępowi online czytelnicy mogą korzystać z serwisu przez całą dobę, z dowolnego miejsca.

Platforma umożliwia nie tylko czytanie książek, lecz także zaawansowaną pracę z tekstem

 

Co miesiąc na stronie IBUK LIBRA zamieszczana jest także jedna z nowości książkowych PWN, z „książką miesiąca” można zapoznać się przez 30 dni.

Nasi czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z wykupionych przez nas publikacji.

Hasła do logowania w czytelni IBUK Libra można otrzymać w Wydziale Udostępniania Zbiorów Zwartych i Audiowizualnych.
Zapraszamy!
 
 

USŁUGI ONLINE

  1. Home
  2. /
  3. IBUK LIBRA

IBUK Libra – wirtualna czytelnia z całodobowym dostępem do publikacji z różnych dziedzin

Czytelnicy mogą bezpłatnie korzystać z ponad tysiąca publikacji zamieszczonych na platformie. Dostęp do e-czytelni możliwy jest na stanowiskach komputerowych w bibliotece oraz – po otrzymaniu kodu PIN – zdalnie za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych. Kod do zdalnego logowania można otrzymać w Wypożyczalni Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej, a także w naszych filiach w Parczewie i Łukowie. Kod dostępu należy co roku aktywować  (traci on ważność 1 września danego roku). Aby nadal korzystać z czytelni należy odebrać kolejny kod i dodać go do swojego osobistego konta myIBUK.

Publikacje zamieszczone w wirtualnej czytelni IBUK Libra można wyszukiwać przez nasz katalog online INTEGRO.

Jak korzystać z zasobów IBUK Libra? – poradnik pdf

ibuklibra plakat