Aktualności
Godziny otwarcia Biblioteki w wakacje PDF Drukuj Email

W czasie wakacji od 29 czerwca do 31 sierpnia 2020 r.
Biblioteka czynna w godz. 8.00 - 15.00

w soboty Biblioteka nieczynna.

 
Polecamy na wakacje PDF Drukuj Email

Wybierasz się na wakacje, siedzisz w domu, nudzisz się…

Przyjdź i skorzystaj z naszych zbiorów.

Zobacz co polecamy. Może znajdziesz coś dla siebie i rodziny.

 
Rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci Moc zwierzaków! PDF Drukuj Email

W  ramach XIX Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który w tym roku przebiegał pod hasłem  „Cała Polska czyta o zwierzętach”! zorganizowaliśmy konkurs plastyczny dla 5- i 6-latków. Prace, które otrzymaliśmy udowodniły, że wyobraźnia dzieci ma wielką moc.

Więcej…
 
Prezentacja książek od Wydawnictwa Literatura dla czytelników Biblioteki Pedagogicznej w Białej Podlaskiej. PDF Drukuj Email

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym założycielka i redaktor naczelna Wydawnictwa Literatura, Wiesława Jędrzejczyk, prezentuje wartościowe książki dla dzieci i młodzieży.

Film został stworzony z myślą o rodzicach, bibliotekarzach i nauczycielach poszukujących podpowiedzi na co zwrócić uwagę przy wyborze książek. Pani Wiesława Jędrzejczyk wskazuje pozycje, które promują właściwe wzorce zachowań, a przy tym są atrakcyjne dla młodego odbiorcy. Jej rekomendacje z pewnością przydadzą się rodzicom podczas poszukiwania lektur dla dzieci, a także stanowić będą fachową pomoc przy zakupie nowości do bibliotek szkolnych oraz wyborze nagród dla uczniów.

Dziękujemy Wydawnictwu Literatura za nagranie i udostępnienie filmu.

 
PRZEGLĄD PRASY PEDAGOGICZNEJ – KWIECIEŃ, MAJ 2020 PDF Drukuj Email

Co nowego w prasie fachowej? Przedstawiamy wybrane artykuły z czasopism bibliotekarskich oraz podejmujących tematy terapii, uzależnień, zdrowia psychicznego. Zachęcamy do wypożyczania i lektury.

 

Więcej…
 
IX edycja konkursu im. Olgi Rok dla bibliotekarek PDF Drukuj Email

Z pasją i pełnym zaangażowaniem pracujesz w bibliotece? A przy okazji czerpiesz ogromną radość z inspirowania innych do działania?

Konkurs im. Olgi Rok jest dla Ciebie!

Rozpoczęła się IX edycja Konkursu im. Olgi Rok i zachęcamy panie pracujące w bibliotekach w całej Polsce do przesłania swojego zgłoszenia. Dzieląc się swoimi historiami, możecie wygrać pieniądze na spełnienie marzeń związanych z rozwojem osobistym. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce czeka na zgłoszenia do 6 lipca.

Więcej…
 
Praktyczne wykorzystanie PosterMyWall PDF Drukuj Email

Zapraszamy nauczycieli na szkolenie on-line z zakresu aplikacji PosterMyWalll do tworzenia plakatów i innych materiałów informacyjnych.
Zgłoszenia będą przyjmowane do wtorku 26.05.2020 r. włącznie pod linkiem: https://bit.ly/szko4

 
Trenerzy czytają dzieciom PDF Drukuj Email

Świętujcie z nami XIX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, 30 maja  -  7 czerwca. W tym roku hasło akcji to „Cała Polska czyta o zwierzętach”.

Więcej…
 


Strona 1 z 80
free pokereverest poker revie

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.