Konkurs plastyczny Zostań ilustratorem wierszy Wandy Chotomskiej - zmiana terminu

Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej informuje o zmianie terminu składania plac w konkursie plastycznym Zostań ilustratorem wierszy Wandy Chotomskiej, skierowanego do uczniów klas I-III szkoły podstawowej do dnia 31 maja 2019 roku. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest w pierwszej połowie czerwca 2019 roku.

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.