Gry planszowe w bibliotece - spotkanie w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

Zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy bibliotek szkolnych do udziału w czwartym, ostatnim w tym roku szkolnym spotkaniu Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Gry planszowe
w bibliotece
, które odbędzie się 03.06.2019 r., godz. 1000 w czytelni biblioteki, ul. Kolejowa 8.

Prosimy o wcześniejsze telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu.

Koordynatorzy sieci:
Krystyna Orluk
Maria Denko

tel. 83 343 32 37, w. 25
tel./fax 83 342 06 16

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 508 481 577. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . Po otwarciu biblioteki zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.