Spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

W dniu 3 czerwca  2019 r. odbyło się ostatnie w roku szkolnym 2018/2019  spotkanie uczestników Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Tematem przewodnim były „Gry planszowe w bibliotece”, które w ciągu kilku ostatnich lat przeżywają tak zwane odrodzenie. Planszówki z roku na rok notują coraz szybszy wzrost popularności.

Pani Krystyna Orluk zaprezentowała duży zbiór gier planszowych, które oferuje Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Omówiła historię i rodzaje gier planszowych, a także pokazała kryteria wyboru pomocne przy skompletowaniu atrakcyjnej kolekcji gier dla biblioteki.

Gościem spotkania był Pan Andrzej Klimiuk z Białej Podlaskiej  – pasjonat gier planszowo-karcianych, który omówił polski rynek gier oraz zaprezentował prywatną kolekcję planszówek.

Przedstawił najlepsze i najpopularniejsze dzisiaj produkty dla dzieci i młodzieży. Nauczycielom bibliotekarzom podpowiedział, czym sugerować się dokonując właściwego wyboru gry.

Odbyły się również emocjonujące rozgrywki między uczestnikami spotkania.

Na zakończenie dokonano podsumowania pracy sieci. Uczestnicy wypełnili ankiety ewaluacyjne
i otrzymali potwierdzenia udziału w pracy tejże sieci.

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9

Konkursy przedmiotowe 2018/2019

Copyright © 2019 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.