Spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

PDF Drukuj Email
833 odslon

W dniu 3 czerwca  2019 r. odbyło się ostatnie w roku szkolnym 2018/2019  spotkanie uczestników Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Tematem przewodnim były „Gry planszowe w bibliotece”, które w ciągu kilku ostatnich lat przeżywają tak zwane odrodzenie. Planszówki z roku na rok notują coraz szybszy wzrost popularności.

Pani Krystyna Orluk zaprezentowała duży zbiór gier planszowych, które oferuje Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Omówiła historię i rodzaje gier planszowych, a także pokazała kryteria wyboru pomocne przy skompletowaniu atrakcyjnej kolekcji gier dla biblioteki.

Gościem spotkania był Pan Andrzej Klimiuk z Białej Podlaskiej  – pasjonat gier planszowo-karcianych, który omówił polski rynek gier oraz zaprezentował prywatną kolekcję planszówek.

Przedstawił najlepsze i najpopularniejsze dzisiaj produkty dla dzieci i młodzieży. Nauczycielom bibliotekarzom podpowiedział, czym sugerować się dokonując właściwego wyboru gry.

Odbyły się również emocjonujące rozgrywki między uczestnikami spotkania.

Na zakończenie dokonano podsumowania pracy sieci. Uczestnicy wypełnili ankiety ewaluacyjne
i otrzymali potwierdzenia udziału w pracy tejże sieci.

Sprawozdanie z pracy Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego w roku szkolnym 2018/2019

foto1
foto1 foto1
foto2
foto2 foto2
foto3
foto3 foto3
foto4
foto4 foto4
foto5
foto5 foto5
foto6
foto6 foto6
foto7
foto7 foto7
foto8
foto8 foto8
foto9
foto9 foto9

 
free pokereverest poker revie

quizy online

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

„Z książką na start”

Nowości Książki

Nowości multimedialne

IBUK

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.