Spotkanie w ramach Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy

W dniu 3 czerwca  2019 r. odbyło się ostatnie w roku szkolnym 2018/2019  spotkanie uczestników Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego. Tematem przewodnim były „Gry planszowe w bibliotece”, które w ciągu kilku ostatnich lat przeżywają tak zwane odrodzenie. Planszówki z roku na rok notują coraz szybszy wzrost popularności.

Pani Krystyna Orluk zaprezentowała duży zbiór gier planszowych, które oferuje Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Omówiła historię i rodzaje gier planszowych, a także pokazała kryteria wyboru pomocne przy skompletowaniu atrakcyjnej kolekcji gier dla biblioteki.

Gościem spotkania był Pan Andrzej Klimiuk z Białej Podlaskiej  – pasjonat gier planszowo-karcianych, który omówił polski rynek gier oraz zaprezentował prywatną kolekcję planszówek.

Przedstawił najlepsze i najpopularniejsze dzisiaj produkty dla dzieci i młodzieży. Nauczycielom bibliotekarzom podpowiedział, czym sugerować się dokonując właściwego wyboru gry.

Odbyły się również emocjonujące rozgrywki między uczestnikami spotkania.

Na zakończenie dokonano podsumowania pracy sieci. Uczestnicy wypełnili ankiety ewaluacyjne
i otrzymali potwierdzenia udziału w pracy tejże sieci.

Sprawozdanie z pracy Sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy Białej Podlaskiej i powiatu bialskiego w roku szkolnym 2018/2019

foto1 foto1
foto2 foto2
foto3 foto3
foto4 foto4
foto5 foto5
foto6 foto6
foto7 foto7
foto8 foto8
foto9 foto9

quizy online

Chcesz skorzystać z platformy IBUK LIBRA , ale nie jesteś zapisany w naszej bibliotece? Zadzwoń pod numer 83 343 32 37. Poprosimy Cię o dane kontaktowe. Po rejestracji wydamy Ci kod dostępu do IBUK LIBRY . W wolnej chwili zapraszamy po odbiór karty czytelnika, która umożliwi Ci korzystanie z naszych zbiorów.

Rok Świętego Jana Pawła II

100 rocznica urodzin Jana Pawła II

Copyright © 2020 Biblioteka Pedagogiczna w Białej Podlaskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone.